Objednávání sportovišť pro nečleny tenisového klubu pouze přes recepci autokempu Buňkov

15.09.2021 16:23
Konečné výsledky: 1. Komenda Petr,Jirava Pavel  2.Novák Robert,Vaněk Robin 3. Jadrníček Tomáš, Hlavatý Jan

Turnaj singlů 2021 - výsledky

04.07.2021 18:25
Konečné výsledky 16.ročníku jednotlivců:  1. Tomáš Čepčář 2. Petr Komenda 3. Lukáš Gamper 4. Robert Novák Doplňkový losovaný turnaj 4-her: 1.Gamper, Řehák 2.Komenda,Brožek 3. Krejzl,Jadrníček

Turnaj singlů 2021

12.05.2021 22:22
Turnaj singlů proběhne v termínu 5.-12.6.2021, zájemci nechť se hlásí na e-mail tenisového klubu nejpozději do 31.5.2021.

Nové heslo na rok 2021 pro přihlašování do objednávkového kalendáře

02.05.2021 10:18
Od dnešního dne platné nové heslo pro objednávání kurtů na rok 2021- zasláno všem kteří již zaplatili své členské příspěvky.

Tenisový turnaj 4 her 12.9.2020

17.09.2020 19:49
Při celkové účasti 14 hráčů a náhodném vylosování spoluhráčů dopadlo konečné pořadí takto: 1.Novák Robert, Čepčář Tomáš 2.Fialka Luboš, Komenda Petr 3. Novotný Josef, Řehák Radek.

Turnaj singlů Břehy 2020

17.06.2020 16:38
V sobotu 13.6. byl zakončen již 15.ročník tohoto tradičního turnaje jednotlivců. Po vysilujícím finálovém klání zvítězil Petr Komenda nad Lukášem Gamperem 2:1 na sety.Třetí místo si vybojoval Tomáš Jadrníček který porazil čtvrtého v pořadí Petra Růžanského na sety 2:0.Gratulujeme!!! Současně s tímto turnajem byl hrán losovaný doplňkový turnaj 4 her kde zvítězila dvojice Honza Krejzl a Robert  Sam Novák.Děkujeme všem zúčastněným borcům za účast.

Brigáda 30.11.2019

03.12.2019 17:53
V sobotu proběhla závěrečná brigáda na kurtech spojená s vyhrabáním listí a starého mechu,sundání sítě a její úklid + úklid veškerého náčiní.Poděkování patří všem zúčastněným.Cíl do budoucna: musíme si ještě poradit s mechem,který se nám značně rozšiřuje po hrací ploše.

Konečné výsledky tenisových turnajů již pouze v sekci HISTORIE pod záložkami jednotlivých roků

10.09.2019 16:42

Konečné výsledky turnaje dvojic 8.9.2018

20.09.2018 20:16
1. Lhota Petr,Jadrníček Tomáš 2.Šohaj Jan,Musílek Martin 3.Berka Tomáš,Řehák Radek 4.Komenda Petr,Tvrdík Petr Blahopřejeme vítězům zatím v nejlépe kvalitativně obsazeném turnaji !!!!